Katalog firm

z podziałem na branże

Bambino - klub malucha Warszawa

Klub Malucha „Bambino” charakteryzuje się przede wszystkim kameralną atmosferą. Tworzymy grupy do 12 osób. W naszym żłobku postaraliśmy się o fachową opieką nad maluchami. Pracują u nas same wykwalifikowane opiekunki, które bardzo kochają dzieci. Ponadto w naszym klubie stawiamy na edukację poprzez zabawę. Organizujemy wiele ciekawych gier i zabaw, dzięki czemu dzieci szybciej się uczą i zapamiętują wiele nowych rzeczy. Dodatkowym atutem naszego klubu jest to, ze na terenie naszego ośrodka znajduje się plac zabaw, z którego nasi mali podopieczni mogą dowoli korzystać. Do zaoferowania mamy głównie zabawy edukacyjno- wychowawcze poprzez które dzieci poznają lepiej otaczający ich świat, zabawy plastyczne i zabawy ruchowo- muzyczne podczas których dzieci naprawdę rewelacyjnie się bawią oraz spotkania ze zwierzątkami. Dzięki pobycie w naszym klubie malucha Wasze dziecko będzie najszczęśliwsze na świecie. Pozna nowych rówieśników, zwiąże nowe przyjaźnie, a Wy będziecie mogli spokojnie wtedy pracować.

Prywatne przedszkole Tarnowo Podgórne

Dlaczego warto wybrać przedszkole „Tajemniczy Ogród”? Przede wszystkim dlatego, że Wasze dziecko będzie się tutaj czuło bardzo bezpiecznie. Ponadto warto dodać, że jesteśmy zdrowym przedszkolem, co oznacza, że stawiamy nie tylko na edukację na świeżym powietrzu, ale również na zdrową żywność dla Waszych maluchów. Dodatkowo nasza oferta jest niezwykle bogata i zachęcamy wszystkich rodziców do poznania jej. Oferujemy mnóstwo imprez przedszkolnych, podczas których to dzieci świetnie spędzają czas. Ponadto organizujemy wiele imprez i spotkań, podczas których to również rodzice mogą poznać innych rodziców. Dla nas najważniejsze jest dobro Waszego dziecka. Staramy się mu poświęcać jak najwięcej czasu, dzięki czemu po opuszczeniu naszego przedszkola będzie bardziej wyedukowane. Oczywiście zajęcia prowadzimy w bardzo miłej atmosferze. Chodzi nam przede wszystkim o to aby każdy nasz podopieczny był niezwykle szczęśliwy. A nauka poprzez zabawę to dla wielu dzieci wielka frajda i łatwiejszy sposób zapamiętywania.

Żłobki Warszawa

Rodzicu! Jeśli chcesz posłać swoje dziecko do żłobka, to nie mogłeś trafić lepiej! A dlaczego? Dlatego, że nasz żłobek oferuje wszystko to, co potrzeba Twojemu maleństwu. Przede wszystkim staramy się stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki rozwoju, dzięki czemu Wasze dziecko będzie się czuło nie tylko bezpiecznie, ale przede wszystkim jak w domu. Bowiem naszym celem jest zadbać o domową atmosferę. Ponadto tworzymy małe grupy, dzięki czemu jest niezwykle kameralnie i spokojnie. Każdy rodzic wie, jak bardzo ważny jest rozwój dziecka i otaczanie go rówieśnikami. Przez to zyskuje nie tylko na samodzielności, ale również odpowiedzialności. Nasz Klub Odkrywcy stara się uczyć przez zabawę dlatego zajęcia są ciekawe i nigdy się nie nudzą. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w naszym żłobku, to oczywiście nie ma się o co martwić. Każde pomieszczenie jest odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu Waszemu maluchowi nic się nie stanie. Jesteśmy bardzo nowoczesnym i sprawdzonym żłobkiem dlatego warto nas wybrać.

Copyrights by www.htserwis.pl - 2013